Enduro MTB & Shuttle Bus
pod Tatrami

Kościelisko (Polska)
02-04.08.2024
OPIS

Postaw na progres i dużą ilość jazdy!

Kościelisko to świetna baza wypadowa na podtatrzańskie single, jak i na pobliskie bikeparki w Polsce czy nawet na Słowacji. Plan na nadchodzący sierpniowy długi weekend jest prosty: wycisnąć z tych 4 dni, ile się da! Pojeździmy zarówno shuttlem, jak i z wyciągu, po naturalnych leśnych ścieżkach, jak i po przygotowanych parkowych trasach. Wszystko pod czujnym okiem najlepszych w swoim fachu, więc progres gwarantowany.

Szkolenie:

Szkolenie poprowadzi Kuba Gąsienica – doświadczony instruktor, były zawodnik zajmujący czołowe miejsca w zawodach w Polsce i za granicą, a także budowniczy kościeliskich single tracków.

Program szkolenia zakłada 2 dni jazdy shuttle busem: 1 dzień na single trackach w Kościelisku i 1 dzień na single’ach w Bukowinie. W pozostałe 2 dni odwiedzimy pobliskie bikeparki: najprawdopodobniej w Zawoi i Rużomberku (Słowacja). Kolejność zajęć zostanie dostosowana odpowiednio do pogody i panujących warunków na trasach.

Ramowy program:

PIĄTEK:

od 17:00 – przyjazd uczestników do Kościeliska i zakwaterowanie

SOBOTA-WTOREK:

Przez 4 dni działamy według podobnego schematu: codziennie zajęcia na rowerze odbywają się w 2 blokach po minimum 3 h, a między blokami zaplanowana jest przerwa lunchowa. Pozostały czas uczestnicy mogą przeznaczyć na jazdę we własnym zakresie, czy to z wyciągu czy “z korby” albo regenerację. Zajęcia uzupełni wieczorna video-analiza, a także wspólne dopasowanie i serwis sprzętu. 

Ostatniego dnia wykwaterowanie odbędzie się przed wyjściem na zajęcia, które powinny skończyć się w okolicach godziny 16:00-17:00.

Ubezpieczenie:

Uczestnicy wyjazdu nie są objęci dodatkowym ubezpieczeniem. Enduro MTB to zdecydowanie sport extremalny i dlatego polecamy doubezpieczenie od uprawiania sportów wysokiego ryzyka (KL/NNW), które działa również w Polsce. W przypadku ewentualnego wyjazdu na Słowację warto dokupić 1-dniowe ubezpieczenie obejmujące koszty ratownictwa za granicą lub skorzystać w posiadanych już wariantów całorocznych (np. Bezpieczny Powrót).

Zachęcamy również do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji (w tym przypadki Covid-19), które oferuje Allianz w trakcie rejestracji na wyjazd.

Rezerwacje:

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wpłać zadatek 30% podczas rejestracji.

2. Wpłać resztę kwoty do 2 tygodni przed wyjazdem.

Zniżki:

First Minute: zapisz się i wpłać zaliczkę do 27.07.2023 – rabat 155 zł.

Stali Klienci: kolejny wyjazd z FA w tym lub poprzednim roku – rabat 80 zł.

Cena zawiera

– szkolenie i opiekę instruktorów FA (minimum 6 h zajęć/dzień)

– zakwaterowanie (4 noce)

– 2 dni jazdy przy wsparciu shuttle’a

– lokalne przejazdy na miejsce zajęć

Cena nie zawiera

– wyżywienia

– wypożyczenia sprzętu: rower, kask i ochraniacze

– karnetów na wyciągi

Kościelisko (Polska)
02-04.08.2024
OFERTA WKRÓTCE
OFERTA WKRÓTCE
Dołącz do wydarzenia
OFERTA WKRÓTCE

PODOBNE WYPRAWY

ZOBACZ WSZYSTKO